1 Kasım 2013 Cuma

Yağmur Keyfi


Tchibo her hafta yenilenen temaları, modayı kaliteyle bütünleştiren ürünleri ve lezzetli kahveleriyle sevdiğimiz markalardan biri.

Bir Tchibo mağazasına girdiğinizde sizi karşılayan harika bir kahve kokusu duyuyorsunuz. Ürünlere bakmak için sabırsızlansanız bile kahve standının önünden güç bela ayrılıyor ve ürünlere doğru yöneliyorsunuz. Ürünlerin hemen hemen hepsi keyifli renklerde ve tarz ürünler. Üstelik hepsi birbirinden kaliteli ve dayanıklı. Tchibo ürünlerinin kalitesi, alanında uzman kişiler tarafından çok sıkı ve acımasız testlerden geçiyor ve sadece testi geçebilenler satışa sunuluyor.

Gelelim Tchibo’nun bu haftaki temasına; Yağmur Zamanı. Dışarıda deli gibi yağan yağmuru izlemekten vazgeçin ve dışarı çıkın! Kuytulara saklanan kedileri, saklandıkları yerlerden çıkan salyangozları ve çatılarda inci tanesi gibi parlayan yağmur damlalarını izleyin, fotoğraf çekin... Hem de bir damla bile ıslanmadan! Su ve kir geçirmeyen doğayla dost Ecorepel ürünler, su ve kir tutmayan BIONIC FINISH ECO malzemeden kumaşlarla yağmur çamur demeden yağmuru keşfetmeye hazırsınız!

Yağmur Zamanı temasındaki tüm ürünler birbirinden güzel ama dolabınızın olmazsa olmazı olacak ve “Ben bunca zaman bu olmadan nasıl yaşamışım?” diyeceğiniz birkaç ürüne özel olarak yer verelim. Yağmurda bisiklet sürmeniz için harika bir Unisex Panço Yağmurluğu bu temada bulabilir hatta bir de Yağmur Çizmesiyle kombinasyon yaparak yenilmez bir yağmur tutkunu olabilirsiniz. Yağmur şapkası ve her mevsim giyebileceğiniz 3’ü 1 arada montlara da göz atmayı ihmal etmeyin.

Yağmur Zamanı temasında bunlardan başka birçok ürün daha bulunuyor. Daha ayrıntılı incelemek için Tchibo.com.tr’ye tıklayıp, keşfe başlayabilirsiniz. Aynı zamanda 444 28 26 numaralı Telefonla Sipariş Hattı’ndan da alışveriş yapabilirsiniz. Şöyle keyifli bir alışveriş yapıp, sonrasında da kahveyle yorgunluk atmak isteyenleri, çalışanlarının yüzünden gülümseme eksik olmayan Tchibo mağazalarına davet ediyor ve ekliyorum yeni temalardan herkesten önce haberdar olmak için Tchibo Facebook (https://www.facebook.com/tchiboturkiye) sayfasını beğenebilirsiniz. Keyifli alışverişler!

Bir bumads advertorial içeriğidir.

28 Ekim 2013 Pazartesi

Bu dünyaya sahipsin,koru yok etme !/You have this world,protect dont eliminate !Belkide aşşağıda yazılmış onlarca yazıyı okumayacaksın ama videoyu izlesen bile vicdanın sızlayacak.İnsanların yaşadığımız dünyayı nasıl mahvettiğini sadece insan kaynaklı dünyanın nasıl oluştuğunun kanıtı bu videoda.Bu dünya hepimizin sadece insanların değil hayvanların bitkilerin onlar senin hatalarının sorumluluklarını çekmek zorunda değil.Kirletmeden zarar vermeden önce bir kez daha düşün !;
Devamını okumak istersen aşşağıda;

Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun !Dünyada bu kadar fazla, insanları eline oyuncak yapan yönetim sistemi arasında cumhuriyet,demokrasi ile yönetildiğimiz için gerçekten çok şansıyız.

Bu değerimize sahip çıkmamız gerektiğinin farkına varmalıyız.29 Ekim tarihinde sizde bayraklarınızı alarak bayramımızı en içten sevinç duygularıyla kutlayın !

Bu güzel günde sizlere iyi bayramlar dilerim :)

ANNOUNCERMAN

27 Ekim 2013 Pazar

T-shirtlerin üzerlerine nasıl yazı yazılır ? / How to make writing t shirts?

Malzemeler;                                                              Materials;
Bir adet t-shirt                                                           T-Shirt
Maket bıçağı                                                             Utility knife
Freezer paper                                                            Freezer paper
Kumaş boyası                                                            Fabric paint
Ütü                                                                            Iron

Çikolatadan nasıl kase yapılır ? / How to make chocolate bowl ?

Malzemeler;                                                                    Materials;
Küçük su balonları                                                          Water baloons
Eritilmek için uygun çikolata tozu veya çikolata                Melted chocolate
Yağlı kağıt                                                                     Wax paper
Meyve veya dondurma                                                  Fruits or ice cream

İzlediğiniz için teşekkürler.
Nasıl yapılır/How to make serisi devam edicek takipte kalın !

Announcer Man