15 Ağustos 2013 Perşembe

Team Fortess 2 Tanıtım Yazısı ! ANNOUNCERMAN

 Team Fortess 2 Steam üzerinden indirilen 10 Gb boyutlu bir oyundur.Oyunda mavi ve kırmızı olmak üzere iki takım ve takımlardada 9 adet sınıf vardır haydi inceyelim;
 MEDİC:Elinde bulunan cihaz ile kişileri iyiyleştirebilir ve kendi canınızıda iyileştirken canınız dolar.Uber Şarj basabilirsiniz %100 uber olduğunda kişiye sağ tıklayıp basarsanız canı belirli bir süre dilimi içinde siz ve can bastığınız kişi ölümsüz olur.
 PYRO:Elindeki alet ile karşısındakini ateş silahı ile yakar ve yakın mesafede büyük hasar verir.
SCOUT:Çok hızlıdır havada iki kere zıplayabilir elindeki çifte ile isabestli atışlarda büyük hasarlar verebilirsiniz.
 SNİPER:Sniper keskin nişancıdır silahınızın bir şarjı vardır %100 olduğunda vurduğunuz kişiye isabet alırsa çok büyük hasar verir mühtemelen mermi deydiyse ölür.
 SOLDİER:Elindeki ana silahı bazukadır.Soldier TF2 nin sunduğu en güçlü saldırı sınıflarından biridir.Roketatar ile heavyleri, sentryleri ve orta mesafede herhangi birini indirebilirsiniz.
 DEMOMAN:Demomanin kullandığı silah bomba şeklinde cephane taşır.İkinic silahı ise yapışan ve istediğiniz zaman patlatabileceğiniz stickylerdir.Sağ tık yaparak stickyleri patlatabilirsiniz.
 ENGINEER:Mühendis oyunda Taret adında otomatik atış yapan silah sistemi kurabilirler.Bunlar düşmanı otomatik olarak vururlar ve öldürücü şekilde hasar verirler.Dispanser adlı yapılarıda engineer oluşturur dispanserler sizlere can ve cephane verir(metal de verir metal engineer için lazımdır).Ayrıca Engineer lar ışınlayıcı yapabilirler bir yerden bir yere 1 saniyede gidebilirsiniz.

HEAVY:Heavy oldukça yavaş bir class dır.Elindeki minigun ile taramalı şekilde ateş edebilir.Medic ile harika bir ikililerdir.Canı yüksektir. Ellerini kullanarak yumruk atabilir.
SPY:Spy oyundaki ajan class ıdır.Karşı takımdan bir oyuncunun kılığına girebilir görünmez olabilir karşı takımın taretini,dispanserini,ışınlayıcısını bir hamlede patlatabilir.Kılık değiştirmesi karşı oyuncuya vurması kadar sürer.


TEAM FORTESS TANITIM VİDEOSU İLE KARAKTERLERİN OYNAYIŞINI VİDEODA GÖREBİLİRSİNİZ İYİ SEYİRLER..

Anlatım:ANNOUNCERMAN

TeamFortess2 Anasayfasına gitmek için tıklayın !

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder